• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Uzunark-M%C3%BChendislik-Yap%C4%B1-Ltd-%C5%9Eti/255971331235578?sk=timeline
Uzunark Klima Gebze
Bize Ulaşın
0262
642 32 64
Site Haritası

Kurumsal Uzunark Yapı Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.


HAKKIMIZDA

Uzunark Mühendislik Yapı San. Tic. Ltd. Şti. Olarak Gebze`de Faaliyet göstermektedir.

Öncelikli Sloganımız Müşteri Memnuniyeti Ve Sorunsuz Hizmet Faaliyet Alanlarımız Split Klima Merkezi Klima (VRF)Sistemleri Havalandırma Vs. 
2009 yılında KOCAELİ`nin Çayırova ilçesinde AKSU klima olarak Klima Servisliğine Başlamış Ve Aynı Yıl İçerisinde İklimsa Gebze Yetkili Servisi Olamayı Başarmış, Satış Ve Satış Sonrası Hizmet Vermeye Başlamış Ve Her Geçen Gün Referanslarına Bir Yenisini Ekleyerek Hizmet Vermeye Devam Etmiştir.

2012 Yılında TRIMBOX Voltaj Stabilizatörü(Yüksek Voltaj Koruması)Kocaeli Bayisi Olmuş Ve Son Olarak 2012 Yılında Türkiye`de Ve Dünya`da Tek Olan LYKIA Klima Parfümü Bayiliğini Almıştır.

Firmamız, İNŞAAT, KLİMA, MÜHENDİLİK ve HAVALANDIRMA sistemleri alanlarında faaliyetine devam etmektedir.
VİZYONUMUZ

İklimlendirme sektöründe kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve ürettiğimiz projeleri hızlı ve doğrulukla hayata geçirmektir. Profesyonel çözümler üreterek satış ve serviste eksiksiz hizmet vermektir.MİSYONUMUZ 

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en hızlı şekilde karşılık vermek, tasarruflu, güvenli, çevre dostu yüksek performanslı klima modellerini sizlere ulaştırmak. Müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda rekabetçi, yenilikçi ve kaliteli çözümler üretmektir.